Contact

Adres: Kortrijksesteenweg 391, 9000 Gent

Algemene info en aanmeldingen: info@vzwtouche.be - 0477/60.54.09

Wij proberen een telefonische permanentie aan te bieden, maar kunnen dit niet altijd garanderen. Laat steeds een boodschap en een telefoonnummer na wanneer u ons niet kunt bereiken!

Katrien

Katrien Dalle

katrien.dalle@vzwtouche.be - 0475/89.81.05

Marjan Gryson

marjan.gryson@vzwtouche.be - 0475/89.81.19

Veerle De Waele

veerle.dewaele@vzwtouche.be - 0494/98.75.16

Erwin Mortier

erwin.mortier@vzwtouche.be - 0475/89.80.75

Inge De Frenne

inge.defrenne@vzwtouche.be - 0499/42.76.15

Patrice Hugaert

patrice.hugaert@vzwtouche.be - 0491/56.99.76

Lieven Deloof

lieven.deloof@vzwtouche.be - 0491/56.44.56

Ann De Baerdemaeker

ann.debaerdemaeker@vzwtouche.be - 0491/56.44.57

Tine Neyens

tine.neyens@vzwtouche.be - 0498/54.12.39

Bruno Callens

bruno.callens@vzwtouche.be - 0477/60.54.09

Peter Callens

peter.callens@vzwtouche.be - 0499/42.71.49

Ondernemingsnummer 0887.962.150

Rekeningnummer BE15 0003 2565 1430

Kaart_Kortrijksesteenweg

Bekijk ook Google Maps voor een gedetailleerde routebeschrijving.